«Придністровський сценарій» на Донбасі буде злочином проти України, - Дмитро Тимчук (відео)
четвер, 5 лютого 2015, 15:50

На Заході є розбіжності щодо шляхів врегулювання конфлікту на Донбасі, але Україні у жодному разі не варто погоджуватись на «придністровський сценарій». 

Про це заявив народний депутат фракції «Народний фронт», член Комітету з питань національної безпеки і оборони Дмитро Тимчук, відповідаючи на запитання журналістів про «мирний план», який пропонують президент Франції і канцлер Німеччини. 

«Ми бачимо, що на Заході немає спільної позиції щодо України. Наприклад, Німеччина висловилась проти надання Україні нових засобів зброї. В США влада більше схиляється до того, щоб надавати Україні військову допомогу. Насправді це ознаки того, що зараз відбувається дискусія щодо вирішення конфлікту на Донбасі», - сказав Тимчук. 

Відповідаючи на питання журналістів, чи не означатиме згода України прийняти «мирний план» Олланда-Меркель фактично утворенням нового Придністров'я, Дмитро Тимчук сказав: «Я вважаю, що погоджуватись на замороження конфлікту і придністровський формат було б злочином проти суверенітету та територіальної цілісності України». 

«Ми бачимо прецеденти, далеко ходити не потрібно - те саме Придністров'я, Абхазія, Осетія. Ми розуміємо, що це все-одно буде плацдарм для подальших дій проти України з боку Росії», - додав він. 

«По-друге, це завжди будуть джерела конфронтації проти України. Цього допустити не можна», - резюмував Дмитро Тимчук.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua