Координатор Військової ради «Народного фронту»: Критика щодо призначення нового міністра оборони не є конструктивною
вівторок, 14 жовтня 2014, 13:32

Призначення міністром оборони України командувача Національною гвардією генерал-полковника Степана Полторака є більш зрозумілим, ніш попереднє призначення очільника військового відомства, - заявив координатор Військової ради партії «Народний фронт» Дмитро Тимчук.

«Нинішні спекуляції, що нібито таким чином в армії насаджується «міліцейське начальство», яке не розбирається у військових питаннях, навряд чи можна вважати конструктивними. Адже якраз на прикладі нинішньої «гібридної війни» Росії проти України ми бачимо, як розмивається межа між суто військовими та поліцейськими операціями», - сказав представник Військової ради «Народного фронту».

«То ж навпаки, дуже добре, що міністром оборони буде людина, яка добре знається на специфіці діяльності таких формувань, як Внутрішні війська і Національна гвардія, а також  спроможна забезпечити взаємодію з ними Збройних Сил. Саме відсутність взаємодії між цими формуваннями і було однією з головних проблем АТО з самого її початку», - впевнений Тимчук.

«Ми бачимо, що Національна гвардія є значно менш корумпованою структурою, аніж Міноборони. Тоді як боротьба з корупцією у армії – це те одне з найголовніших завдань, з яким не впорався попередній керівник військового відомства. Якщо Полторак так само буде працювати у війську, як працював за цим напрямком у гвардії, це, безперечно, вкрай позитивно вплине на розвиток Збройних Сил та обороноздатність держави в цілому», - зауважив експерт.

Також, на його думку, зараз важко визначити ефективність нового міністра оборони. «Все ж таки Збройні Сили – значно більш масштабна і менш прозора структура, ніж НГУ, тому для вичищення цих «авгієвих стаєнь» потрібно буде докласти значно більше зусиль», - сказав Тимчук. 

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua