Арсеній Яценюк на КБФ: Відповідь, як досягти триваючого миру, - розширення кордонів ЄС і НАТО (відео)
п’ятниця, 23 жовтня 2020, 11:05

“Відповідь на те, яким чином досягнути триваючого миру і стабільності в Європі, сьогодні тільки є одна - розширення кордонів Європейського Союзу і розширення кордонів НАТО. Це повинна бути ключова ідея об’єднаної місії ЄС і США по досягненню триваючого миру і стабільності в усій Європі і в Україні”, - підкреслив голова КБФ, прем’єр-міністр України 2014-2016 років Арсеній Яценюк, відкриваючи Спеціальний Київський Безпековий Форум 23 жовтня.

Арсеній Яценюк наголосив, що російська військова агресія проти України не зупинена: “Україна бореться за свою свободу. Україна бореться за мир”.

“Україні потрібен триваючий мир. Мир на українських умовах. Мир не через капітуляцію та поневолення. Не через примирення на російських умовах. Мир виключно через те, щоби Україна повернула свої історичні, законні і легітимні території: Донецьк, Луганськ і Крим. Через те, щоб Україна отримала справжні, а не уявні гарантії безпеки, як було за Будапештським меморандумом. Мир через те, щоб Україна була єдиною, об’єднаною, сильною нацією”, - наголосив Арсеній Яценюк.

Голова КБФ підкреслив, що мета нинішнього Форуму – це також звернення до європейських і американських партнерів.

“Вважаю, що настав час, щоби Європейський Союз і Сполучені Штати Америки прийняли рішення про створення групи високого рівня, яка би мала на меті завершення історичного об’єднання Європи. Це не щось на кшталт Об’єднаних націй. Це об’єднана місія Америки та Європи для досягнення і завершення уніфікації Європи”, - сказав він.

Арсеній Яценюк висловив сподівання, що така група з’явиться, в тому числі й після американських виборів.

“Зараз на порядку денному повинно стояти завершення історичного об’єднання Європи і запровадження всеохоплюючого і триваючого миру в усій Східній Європі. Зупинка російської агресії і розширення кордонів вільного світу”, - наголосив лідер КБФ.

Пряма трансляція КБФ: https://www.youtube.com/watch?v=hSkZroZSj0M

Київський Безпековий Форум – провідне зібрання з обговорення проблем української та глобальної безпеки було засноване Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» у 2007 році.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua