Арсеній Яценюк привітав Джозефа Байдена із 75-річчям
понеділок, 20 листопада 2017, 16:52

Лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк привітав 47-го Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джозефа Байдена із 75-річчям.

У своєму дописі на Facebook Арсеній Яценюк назвав його великим другом України: «Віце-президент Джозеф Байден - світовий лідер, який належить до числа найнадійніших союзників нашої нації. Упевнений, що Україна завжди пам'ятатиме й цінуватиме його визначну підтримку».

«У найважчі і найнебезпечніші часи Джозеф Байден постав пліч-о-пліч з Україною проти життєво небезпечної загрози внаслідок російської агресії. Його мудре бачення та поради також надихнули нас розпочати амбітний план всеохопних реформ в Україні», - підкреслив лідер «Народного фронту».

Арсеній Яценюк зазначив, що ця співпраця «визначила дороговкази, які... неминуче відкриють для України надійне демократичне та процвітаюче майбутнє як невід'ємного члена Європейського Союзу та НАТО».

«Пане Віце-президенте, вдячний за вашу справжню дружбу. Сердечно бажаю Вам, наш дорогий друже, Многая літа - багатьох років доброго здоров'я, успіхів та нових досягнень», - написав Арсеній Яценюк.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua