Арсеній Яценюк у Брюсселі: Відповідь на російську агресію - жорстка дипломатична позиція, санкції і сильні Збройні Сили (відео)
середа, 17 серпня 2016, 13:03

«Російська агресія – це загроза Україні і всьому вільному світу. Відповідь на це – жорстка дипломатична позиція, санкції і сильні Збройні Сили», - наголосив лідер політичної партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк у середу, 17 серпня, в Брюсселі по завершенні зустрічі з заступником генерального секретаря НАТО Александром Вершбоу.

Арсеній Яценюк підкреслив, що безпекова ситуація в світі катастрофічна, «і причиною цього в першу чергу є Російська Федерація»: «Незаконна анексія Криму, захоплення Донецька і Луганська, агресія Росії проти Грузії, російська військова присутність в Придністров'ї, російська військова діяльність в Сирії. Росія дестабілізовує світ».

Україна знаходиться «на передовій захисту своєї незалежності і захисту країн-членів Європейського Союзу і країн-членів НАТО», підкреслив лідер «Народного фронту»: «Без реальної, дуже чіткої практичної допомоги від країн-членів НАТО, в першу чергу в постачанні озброєння для української армії, захистити Україну і захистити Європу проти озброєної до зубів Росії, яка має другий ядерний потенціал у світі, - непросто».

Лідер «Народного фронту» нагадав, що пакет допомоги, наданий НАТО Україні після Варшавського саміту, - практично найбільший за всю історію НАТО: «починаючи з допомоги в реабілітації українських військовослужбовців і закінчуючи допомогою в цілому в модернізації українських Збройних Сил і українського Міністерства оборони»: «Проте в цей пакет допомоги не входить постачання зброї. І це вже питання двосторонніх відносин України з країнами-членами Альянсу».

«Два роки ми не просто займаємося цим питанням – ми б'ємося, але остаточного рішення не прийнято. В цей час Росія витрачає мільярди доларів на озброєння і, фактично, здійснюючи військову інтервенцію проти України, створила такий тестовий майданчик для своєї зброї на території України проти українців і проти всього світу», - наголосив він.

Арсеній Яценюк наголосив, що зараз завдання всього вільного світу - в першу чергу ще раз визначитися з приводу того, що Росія дестабілізовує світ.

«Росія не зупинила свою агресію проти України. І зупинити це можна тільки одним чином – спільною позицією, сильною, жорсткою дипломатичною позицією і сильними Збройними Силами України і всіх країн-членів вільного світу», - підкреслив лідер «Народного фронту».

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua