Арсеній Яценюк у Варшаві: «Що сильніший вільний світ, то слабшими є диктатори, які сидять у Кремлі»
четвер, 3 жовтня 2019, 19:48

«У сучасному світі єдине рішення для подолання викликів – це потужна єдність, як всередині ЄС, так і трансатлантична. Ми повинні мати мужність вирішувати проблеми, боротися з агресором. І у випадку України, і в глобальному сенсі агресор – це Російська Федерація та режим Путіна», - наголосив лідер «Народного фронту», прем’єр-міністр України 2014-2016 років, виступаючи на Варшавському безпековому форумі в четвер, 3 жовтня.

Він підкреслив, що світ зараз постав перед численний викликами: починаючи від брекзиту, протиріччями між ЄС і США, і закінчуючи торговими війнами, наслідки яких Україна теж відчуває.

«Для нас усіх важливо триматися на боці добра, діяти сміливо і мудро», - сказав він.

Для ЄС та нових Європарламенту та Єврокомісії важливо бути «дуже амбіційними», підкреслив лідер «Народного фронту»: «Амбіційними в питанні розширення ЄС, наданні Україні перспективи членства в Європейському. Це виграш для обох сторін».

Обопільною перемогою Арсеній Яценюк назвав і те, аби НАТО зробило кроки, щоб Україна стала членом Альянсу.

«Маємо щодня крок за кроком рухатися до успіху України та успіху вільного світу. Що сильніший вільний світ, то слабшими є диктатори, що сидять у Кремлі», - підкреслив Арсеній Яценюк.

Стосовно економічного порядку денного України, Арсеній Яценюк підкреслив, що новий уряд має представити «сильний економічний порядок денний». Він звернувся до представників нового уряду: «Якщо ви хочете досягти економічного успіху – це прямо протилежне до популізму. Не хвилюйтеся за свої рейтинги. Це дуже тимчасова річ, вони зростають і потім неуникно падають. Вам потрібно перейматися майбутнім - тим, що ви залишите, як підете з офісу».

Варшавський безпековий форум - міжнародна конференція, започаткована 2014 року, що є місцем дискусії для президентів, прем`єр-міністрів, урядовців та високопосадовців НАТО й ЄС. Щороку форум збирає понад 1300 учасників та більше ста спікерів світового рівня.

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua