Арсеній Яценюк у Вашингтоні: Росію треба змусити відновити територіальну цілісність України (відео)
вівторок, 16 травня 2017, 13:14

"Росію треба змусити відновити територіальну цілісність України. Я підкреслюю – змусити, адже будь-які домовленості з Путіним нічого не вартують. Змусити через спільний тиск Сполучених Штатів, Європейського Союзу і сильну Україну", - наголосив Арсеній Яценюк в інтерв'ю журналістам за підсумками зустрічей із представниками нової адміністрації США у Вашингтоні в понеділок, 15 травня.

Лідер "Народного фронту" підкреслив, що з представниками нової адміністрації США "треба відверто говорити про те, які перспективи в стосунках між Сполученими Штатами і Російською Федерацією": "Зрозуміло, що Путін хоче щось обов’язково виторгувати і десь обдурити. І це є його зовнішньополітична мета – вирішити свої проблеми за рахунок України. Нова американська адміністрація не повинна цього допустити. І я переконаний, що не допустить цього, адже це не в інтересах Сполучених Штатів Америки".

Він підкреслив, що Україна є тією державою, яка "довела всьому світу, що вона не просто знає, що таке демократія, а бореться за демократію": "Україна на ділі показала, що проводить складні реформи. Україна довела те, що вона хоче миру".

"Для того, щоб в Україні запанував мир, треба змусити Путіна виконати його частину Мінських угод. Фактично треба змусити Путіна через тиск всього міжнародного співтовариства, щоби він забрався з території України і дав можливість Україні рухатися вперед до Європейського Союзу", - підкреслив лідер "Народного фронту".

У Вашингтоні Арсеній Яценюк уже зустрівся з радником Президента США з питань Європи та Росії Фіоною Гілл, радником з питань національної безпеки Віце-президента США Андреа Томпсон, помічником Державного секретаря США у справах Європи та Євразії Джоном Гефферном, заступником помічника Держсекретаря США Бріджет Брінк, а також провів зустріч у Heritage Foundation.

Крім того, під час візиту лідер "Народного фронту" зустрінеться з колишнім Президентом Сполучених Штатів Бараком Обамою та екс-Віце-президентом США Джозефом Байденом, керівництвом Міністерства оборони Сполучених Штатів.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua