Без ухвалення закону про спецконфіскацію видатки Держбюджету доведеться скорочувати на 40 млрд гривень, - Олег Медуниця (відео)
вівторок, 20 грудня 2016, 17:16

У випадку, якщо закон про спеціальний режим конфіскації, який дозволяє повернути вкрадені кошти Януковичем, все ж таки не буде ухвалений, тоді проект Державного бюджету на 2017 рік доведеться суттєво переглядати та скорочувати його видатки на 40 мільярдів гривень.

Про це заявив член парламентського Комітету з питань бюджету, представник фракції «Народний фронт» Олег Медуниця в коментарях журналістам.

«Приймати без закону про спецконфіскацію цей бюджет – це приймати його з «діркою» у 40 млрд гривень як мінімум. Як можна приймати бюджет без спецконфіскації? Адже ці кошти передбачені у спеціальному фонді, - обурився народний депутат. – В іншому випадку нам треба на комітеті зменшувати на 40 мільярдів видатки Державного бюджету і приймати бюджет без спецконфіскації і без 40 мільярдів».

Олег Медуниця вкотре наголосив, що без ухвалення закону про спецконфіскацію Державний бюджет на 2017 рік «просто не буде працювати».

Народний депутат висловив занепокоєння, що у випадку, якщо цей закон все ж таки не буде ухвалений і, відповідно, спеціальний фонд, призначений для фінансування інноваційних розробок, в тому числі військових, не буде наповнений, тоді знову (як і в поточному році) не буде профінансоване обронне замовлення і, можливо, навіть частково соціальна сфера.

«Тому ми і кажемо, що треба проголосувати за нашу ініціативу, яка вже є ініціативою Уряду (закон про спецконфіскацію. – Ред.). Бо це серйозні речі! Я бачу, що народ недооцінює цей закон. Добре, давайте не розглядати цей закон. Хочете подарувати гроші Януковичу? Даруйте! Але тоді виріжте 40 мільярдів з видаткової частини (Державного бюджету)», - наголосив Медуниця.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua