Депутат від «Народного фронту» Юрій Бабій підтримує дітей на Івано-Франківщині
субота, 16 грудня 2017, 13:46

Діти - це наше майбутнє, з яким асоціюються сподівання щодо подальшого процвітання нашої держави. Тому постійно потрібно робити реальні кроки у забезпеченні цільного розвитку дитини.

Саме такою є позиція народного депутата України фракції «Народний фронт», члена Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Юрія Бабія.

На підтвердження цього народний депутат активно сприяє створенню різноманітних можливостей для гармонійного розвитку дітей різного віку, починаючи від допомоги громадам в облаштуванні дошкільних навчальних закладів та у сприянні вирішення інших наболілих питань.

Цього разу увагу народного обранця від команди «Народного фронту» привернув Івано-Франківський обласний центр соціально-психологічної реабілітації – закладу, в якому перебувають діти віком від 3 до 18 років, які опинилися у складних життєвих обставинах, діти, батьки яких зловживають алкоголем, наркотиками, позбавлені батьківських прав або перебувають у місцях позбавлення волі, діти-сироти та діти, котрі займаються бродягуванням. В закладі вони можуть перебувати до 9 місяців, де протягом всього часу перебування їм надається комплексна медична, психологічна, педагогічна, соціальна та правова допомога. Але, окрім допомоги, такі діти потребують максимально комфортних умов для проживання, котрих у повсякденному житті у них не було.

Адміністрація закладу звернулася до народного депутата Юрія Бабія з проханням допомогти облаштувати меблями (ліжками, матрацами, тумбочками тощо) кімнату ізолятора, яка призначена для ізоляції дітей, які хворіють, та новоприбулих діточок на період медичного обстеження. Добре розуміючи цю проблему, депутат зумів знайти час та можливості щоб допомогти, залучивши до цього проекту благодійності ГО «Європейська асоціація платників податків», яка надала ліжка, матраци, тумби тощо, а в подарунок від народного депутата отримали ще й килимове покриття в ігрову кімнату для наймолодших вихованців закладу тощо.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua