Депутати і міністри "НФ" готові взяти на поруки Миколу Мартиненка (відео)
п’ятниця, 21 квітня 2017, 16:23

Народні депутати та міністри від "Народного фронту" готові взяти на поруки затриманого напередодні ввечері Миколу Мартиненка.

До Солом'янського райсуду Києва, де має обиратися міра запобіжного заходу Миколі Мартиненку, прийшли міністри від "Народного фронту", зокрема міністр молоді та спорту Ігор Жданов, міністр інфраструктури Володимир Омелян, міністр освіти Лілія Гриневич та міністр екології Остап Семерак.

Крім того, на судове засідання прибули народні депутати Микола Княжицький, Леонід Ємець, Георгій Логвинський, Владислав Данілін, Федір Бендюженко, Олександр Сочка, Павло Пинзеник.

"Микола Мартиненко не переховувався. Ми спільно з "Народним фронтом" вважаємо, що взяття на поруки - це правильно в цій ситуації. Розслідування має бути без політичного тиску", - наголосив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

"Мартиненко не має наміру залишати Україну. Більше того, я вже встиг ознайомитися з підозрою - вона містить манупуляції", - сказав народний депутат "Народного фронту" Георгій Логвинський.

Як приклад він навів твердження про те, що Мартиненко покидав територію України.

"Але не пишуть, що тридцять разів він повертався, що 80% часу він знаходився в Україні", - наголосив Логвинський.

"Відповідно до закону, затримувати особу можна лише якщо вона втікає або впливає на слідство. Якщо людина здає власний паспорт, здає депутатський мандат і каже: я не буду ховатися, я буду співпрацювати зі слідством, - які підстави вважати, що він буде впливати на свідків чи поїде з країни!?", - підкреслив народний депутат.

Крім того, Логвинський зазначив, що скандальний суддя Бобровник, який розглядатиме справу Мартиненка, завжди ухвалює рішення на користь НАБУ.

 

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua