Директор Золочівської музшколи подякувала Ірині Єфремовій за сприяння у виділенні коштів на реконструкцію закладу
четвер, 23 листопада 2017, 17:48

Директор Комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Золочівська дитяча музична школа» Наталія Кучеренко та мама однієї з учениць Аліна Назаренко подякували голові харківського «Народного фронту», депутату Верховної Ради Ірині Єфремовій за сприяння у виділенні коштів на реконструкцію будівлі закладу.

Як повідомили в прес-службі Харківської обласної партійної організації, директор школи та мама учениці передали депутату подяку, картину, намальовану дітьми, та кошик з квітами.

«За те, що не залишились осторонь, за те, що підтримали дітей Золочівського району, від всього батьківського комітету низький уклін вам та велика вдячність», – сказала Аліна Назаренко, звертаючись до Ірини Єфремової.

У жовтні завдяки наполегливій та послідовній роботі Ірини Єфремової та її колеги по фракції Ігоря Котвіцького Уряд додатково виділив Харківщині понад 6 млн грн на соціально-економічний розвиток Золочівського району.

Ці кошти спрямовуються на реконструкцію будівлі музичної школи і благоустрою прилеглої території, а також на закупівлю необхідного сучасного медичного устаткування для місцевої ЦРБ та автомобіля «Швидкої допомоги» з ношами; капітальний ремонт приміщення (заміна вікон та дверей) в фельдшерському пункті села Мала Рогозянка.

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua