Істерика російських і проросійських медіа навколо непорозуміння в Женевському аеропорту свідчить: Кремль боїться і мстить, - прес-секретар Арсенія Яценюка
неділя, 24 грудня 2017, 18:30

«Істерика, яку вчорашня історія із 10-хвилинним затриманням Арсенія Яценюка викликала в російських та проросійських медіа, свідчить: Кремль боїться», - написала у своєму Facebook прес-секретар лідера партії «Народний фронт» Арсенія Яценюка Ольга Лаппо.

«Стільки сил і ресурсів було кинуто на дискредитацію «чеченського бойовика», стільки нових фейків було вигадано... І це  ще раз підтверджує: Кремль боїться і мстить. Мстить за ініційований урядом Яценюка позов у Стокгольмський суд, за яким «Газпром» програв Україні 56 мільярдів, за санкції проти РФ, за підписання Асоціації з ЄС, за успішно пройдений шлях до безвізового режиму з Євросоюзом для українців. А головне - за створення української армії», - написала вона.

«Це добра оцінка наших зусиль», - додала прес-секретар.

Вона підкреслила, що непорозуміння у Женевському аеропорту справді виникло через абсурдний запит росіян до Інтерполу через нібито участь Яценюка у війні в Чечні: «Інші вигадки - просто смішно. Наприклад, щодо недійсного паспорта. Арсеній Яценюк, як колишній глава МЗС, має ранг Надзвичайного і Повноважного посла. Тому користується дипломатичним паспортом пожиттєво».

«Така ж маячня - історія з нібито 50 тисячами готівки. Чергова примітивна кремлівсько-гебельсівська брехня і нісенітниця. Особливо якщо просто включити логіку, бо перевірка відбулася на паспортному контролі», - йдеться в повідомленні.

Ольга Лаппо підкреслила, що «жодних офіційних, напівофіційних чи неофіційних ділових зустрічей Яценюк там не планує»: «Це - приватна родинна поїздка».

«Така дріб‘язковість Кремля нас смішить і тішить водночас. Це означає, що діяльність Яценюка і «Народного фронту» дуже турбує ворога. Ми на правильному шляху. Стежте за офіційними заявами і не звертайте уваги на дезінформацію у сумнівних джерелах», - написала прес-секретар Арсенія Яценюка. 

Нагадаємо, у березні 2017 року Єсентукський міський суд Ставропольського краю РФ оголосив про заочний арешт Арсенія Яценюка за сфальшованою справою про нібито його участь в збройних сутичках, які проходили в 1994-1995 роках в районі міста Грозний в Чечні та вбивство 30-ти російських військових. Обвинувачення проходило, зокрема, за статтями УК РФ «Участь в стійкій озброєній групі (банді) або в здійснюваних нею нападах» та «Умисне вбивство при обтяжуючих обставинах».

У рамках так званої «чеченської справи Яценюка» російські слідчі знайшли фотографію членів УНА-УНСО 1992 року в Придністров’ї, на якій начебто змогли ідентифікувати Арсенія Яценюка».

Росія звернулася до Інтерполу з проханням оголосити Арсенія Яценюка в міжнародний розшук з метою арешту та його подальшої екстрадиції до Росії. Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков звернувся з офіційним листом до керівництва Інтерполу з проханням відхилити позов Росії. Міністерство юстиції України офіційно звернулося до всіх демократичних країн та Європейського суду з прав людини з вимогою утриматися від визнання рішень, прийнятих російською владою і судами стосовно Арсенія Яценюка. Інтерпол відмовив у клопотанні РФ як політично вмотивованому.

Арсеній Яценюк подав позов проти Росії до Європейського суду з прав людини.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua