Людмила Денісова: Ми дали старт другому рівню пенсійного забезпечення (фото)
вівторок, 27 лютого 2018, 20:04

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення на своєму засіданні одноголосно схвалив включити до порядку денного та рекомендувати до першого читання законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування" (№6677).

Про це повідомила Голова комітету, народний депутат фракції "Народний фронт"  Людмила Денісова.

"Про запровадження другого рівня пенсійного забезпечення ми говоримо вже десь років 15. Але зараз є конкретний законопроект, який ми можемо винести в зал і доопрацювати до другого читання", - зазначила Людмила Денісова.

За її словами, законопроект вже неодноразово розглядався під час робочих зустрічей в комітеті. Жваве обговорення викликають лише кілька моментів: розмір внесків, з якого віку вони мають сплачуватись, захист платників і контроль за недержавними фондами.

"В переважній більшості ці питання в законопроекті враховані, а що ні - то доопрацюємо до другого читання", - наголосила Людмила Денісова.

Також вона додала, що в комітеті підтримали пропозицію створити робочу групу, яка і буде займатися доопрацюванням законопроекту.

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua