«Народний фронт» домігся збільшення доплат учасникам АТО
вівторок, 31 січня 2017, 18:23

Завдяки позиції представників фракції "Народний фронт" у Державному бюджеті на 2017 рік були збільшені доплати військовослужбовцям, які перебувають на передовій.

Про це заявив народний депутат фракції «Народний фронт» Дмитро Тимчук, коментуючи підписаний главою Міноборони наказ про підвищення виплат військовослужбовцям, які служать у зоні АТО.

«Зокрема, з такою ініціативою виступив Голова Комітету з питань нацбезпеки і оборони, заступник керівника фракції «Народний фронт» Сергій Пашинський», - сказав Тимчук.

Він нагадав, що доплати існували й раніше, але вони складали 4200 гривень для службовців, які перебувають на першій лінії, і 1200 гривень – для тих, які перебувають на другій лінії.

«Цього було абсолютно недостатньо, враховуючи те, що для контрактника, який щойно прийшов у ЗСУ, грошове забезпечення складає близько 8000 гривень», - пояснив представник «Народного фронту».

«Звичайно, патріотичні почуття – це чудово, але військовослужбовців, які йдуть захищати Україну від російської агресії, ми маємо в першу чергу підтримувати матеріально. Тому Комітет з питань нацбезпеки та оборони рекомендував Міністерству оборони підвищувати виплати військовим, які служать у зоні АТО», - зазначив народний депутат.

«За будь-якою логікою, люди, які зараз із зброєю в руках стримують агресора на сході України, мають отримувати в 2-3 рази більше, ніж ті, хто несе службу в тилу», - підсумував Дмитро Тимчук.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua