«Народний фронт» найактивніше підтримує реформаторські законопроекти, - VoxUkraine
середа, 1 березня 2017, 14:44

За підсумками п’ятої сесії Верховної Ради VIII скликання фракція «Народний фронт» стала абсолютним лідером за якістю парламентської роботи.

Про це свідчать результати досліджень незалежної аналітичної платформи «VoxUkraine».

З топ-10 депутатів, які голосують за реформаторські проекти, семеро є членами фракції «Народний фронт». Експерти пояснюють це явище дисциплінованістю фракції та відсутністю серйозних конфліктів між депутатами.

За даними «VoxUkraine», фракція «Народний фронт» у Верховній Раді й надалі зі значним відривом займає перше місце. Більше ніж на 30 балів менше у середньостатистичного депутата БПП.

Незмінне лідерство «Народного фронту» пояснюють відносно невеликою різницею в рейтингах його членів: 90% депутатів фракції входять до топ-100 парламентаріїв, що голосують за реформаторські законопроекти, а 60% представників «Народного фронту» мають рейтинг 200+.

Зокрема, фракція «Народний фронт» активніше за інші голосувала за ухвалення законопроектів за наступними напрямками: боротьба з корупцією, державне управління, бізнес-середовище, енергетика, монетарна система та державні фінанси.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua