"Народний фронт" заявляє про підтримку телеканалу "1+1", - заява
четвер, 5 січня 2017, 14:21

Партія і парламентська фракція "Народний фронт" висловлює стурбованість кризовою ситуацією, що склалася довкола телеканалу "1+1" і вимагає ухвалення рішень, які знімуть загрози припинення мовлення каналу.

Нагадуємо, Національна рада з питань телебачення та радіомовлення повідомляла, що бланк ліцензії канал отримає у перший тиждень нового року.

До закінченнчя заявленого терміну залишається два дні, один з яких - святковий. Відповідно завтра, 6 січня, - останній шанс державному органу і ТБ-каналові  вийти гідно з ситуації, зберігши можливість громадянам і надалі дивитися "плюси", які, зауважимо, мають одні з найвищих в Україні рейтинги популярності.

Водночас, таке невмотивоване зволікання з боку уповноваженого державного органу провокує цілком зрозумілу тривожну реакцію як журналістського середовища, так і суспільства в цілому, породжуючи вкрай неприйнятні для влади підозри у рейдерських інтересах щодо каналу та спробах атаки на свободу слова.

"Народний фронт"  закликає Нацраду з питань телебачення та радіомовлення застосувати свої повноваження, щоб "1+1" не зник з екранів українців, а журналісти каналу могли і надалі професійно інформувати суспільство.

Всі пам'ятають, як "1+1" систематично критикував "Народний фронт", деякі програми буквально знищували Арсенія Яценюка на посаді Глави Уряду. Проте, незважаючи на певні речі, ми переконані, що в умовах гібридної війни проти країни блокувати канал, який не "прогнувся" під Януковича під час Революції Гідності, який розвінчує міфи російської пропаганди, веде інформаційну політику на захист національних інтересів, - виглядає вкрай безвідповідально або, навіть, може бути розцінено як диверсію.

"Народний фронт" також звертає увагу на те, що в Україні продовжують працювати телеканали, які є неприхованими рупорами російських господарів, і саме ця підривна діяльність має стати предметом пильної уваги як Нацради, так і СБУ.

Ми висловлюємо солідарність з колективом "1+1" і запевняємо, що не дозволимо "вимкнути" канал, звільнивши інформаційний простір для наступу ФСБ-шного ТБ-пулу.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua