Олександр Турчинов: Значна частина міністерств сьогодні не зможе працювати
п’ятниця, 30 серпня 2019, 17:03

Всі новостворені міністерства або ті, що змінили назву, сьогодні не зможуть працювати.  Про це сказав керівник Центрального штабу партії «Народний фронт» Олександр Турчинов у коментарі.

Він нагадав, що 29 серпня під час затвердження складу нового Уряду були створені нові міністерства шляхом об‘єднання декількох міністерств, які працювали в попередніх Урядах, а також шляхом зміни їхніх назв.

«Зменшення кількості міністерств - достатньо логічний крок, але він повинен професійно готуватись», - сказав Олександр Турчинов, пояснивши, що після вчорашнього голосування втратили свою легітимність міністерства, які працювали за минулих Урядів та не отримали нових очільників і не потрапили до складу нового Кабміну.

Він зазначив, що ліквідація цих міністерств - юридично складний, витратний і тривалий процес.

«Разом з тим, всі міністерства, які отримали нові назви, не мають нічого, крім цих назв та новообраних міністрів: ані положень, які потрібно затверджувати, ані штату, а головне - жодної копійки бюджетних призначень, які, відповідно до Закону «Про бюджет України», закріплені за міністерствами, що підлягають ліквідації», - сказав Олександр Турчинов.

Він пояснив, що для нормального функціонування новостворених міністерств «ВРУ повинна знову повернутися до питання Кабміну, щоб повністю переформатувати чинний бюджет, перезапустити роботу новостворених структур і підрозділів».

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua