Парламент підтримав ініційоване "Народним фронтом" звернення про надання Україні Плану дій щодо членства в НАТО
четвер, 7 лютого 2019, 16:51

Верховна Рада ухвалила звернення до лідерів держав-членів НАТО, Північноатлантичної Ради та Парламентської Асамблеї НАТО, національних парламентів держав-членів Альянсу стосовно надання Україні Плану дій щодо членства в НАТО.

За проголосувало 243 народних депутати.

Один з ініціаторів звернення – Голова фракції "Народний фронт" Максим Бурбак.

"Нам необхідний план дій щодо членства в НАТО або інший прискорений механізм з боку Альянсу з покроковим планом про те, як Україна швидко і оперативно набуде членство в НАТО", - наголосив лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк на брифінгу у парламенті.

У 2008 році, відповідно до резолюції Бухарестського саміту НАТО, Україні сказали, "що план дій щодо членства в Альянсі буде, що двері відкриті".

"Ми відкрили ці двері. Тепер, шановні партнери з НАТО, запустіть нас в ці двері і зробіть Україну наступним членом Альянсу", - сказав Арсеній Яценюк.

Він наголосив, що сьогодні Україна захищає кордони НАТО: "Альянс сьогодні в безпеці в тому числі завдяки українській армії. Відповідь на безпеку України і безпеку Європи лежить тільки в одній площині: Україна – член НАТО".

Арсеній Яценюк звернувся до партнерів з Альянсу: "Дорогі наші друзі з НАТО, не бійтеся Росії при прийнятті цього історичного рішення. Росія представляє загрозу як для України, так і для кожного з вас. Ми боронимо вас – тепер допоможіть Україні боронити і себе, і кожного з 30-ти країн-членів Альянсу".

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua