Представники "Народного фронту" Львівщини взяли участь у дискусії щодо рівного доступу жінок до політики
четвер, 18 жовтня 2018, 14:32

Представники Львівської обласної партійної організації "Народний фронт" взяли участь у дискусії "Майже рівні. Як забезпечити жінкам рівний доступ до політики?".

Про це повідомили в прес-службі парторганізації.

Представники місцевих партійних організацій, депутати, викладачі та громадські активісти говорили про необхідність збільшення представництва жінок у законодавчій та виконавчій гілках влади, про професійність кадрів, про відповідальність та потребу у нових темах в порядку денному оновлення нашої країни, які, зокрема, пропонують жінки.

Керівник виконкому Львівської обласної організації партії "Народний фронт" Ярослав Конопка зазначив, що у львівському обласному осередку третина членів партії – жінки, а серед 20 керівників районних організацій партії у Львівській області – шестеро жінок.

Він також зазначив, що політики сьогодні мають дотримуватись не просто квот, а відображати і відстоювати інтереси виборця і народу. І це вже спільна відповідальність як політика, так і виборця, який делегує представника чи представницю до органів влади.

У підсумку учасники дискусії погодились, що професіоналізм, чесність, відповідальність, порядність та принциповість не мають статі, хоча збільшення представництва жінок у політиці забезпечить зростання економіки, підвищить рівень довіри до влади та зробить політику більш соціально відповідальною.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua