У Києві попрощалися з Дмитром Тимчуком: Україна втратила одного з найважливіших бійців інформаційного фронту (ФОТО)
субота, 22 червня 2019, 11:59

У суботу в Будинку офіцерів відбулася церемонія прощання з народним депутатом фракції "Народний фронт", координатором групи "Інформаційний спротив" Дмитром Тимчуком, який трагічно загинув 19 червня.

Попрощатися з українським патріотом прийшли, зокрема, лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк, один з лідерів НФ Олександр Турчинов, міністр МВС Арсен Аваков, Голова Верховної Ради Андрій Парубій, народні депутати "Народного фронту" на чолі з керівником фракції Максимом Бурбаком, міністр науки і освіти Лілія Гриневич, колеги та друзі Дмитра.

"Сьогодні, прощаючись з Дмитром Тимчуком, ми відчуваємо, що один з найважливіших бійців інформаційного фронту відходить у той момент, коли в країні триває війна. Це велика втрата для всієї України та для всіх нас. Він був справжнім героєм українсько-російської війни", - сказав Голова Верховної Ради Андрій Парубій.

У свою чергу народний депутат Антон Геращенко повідомив, що група депутатів із різних фракцій звернулася до президента України Володимира Зеленського з пропозицією нагородити посмертно Дмитра Тимчука орденом Свободи за його вклад у безпеку нашої країни.

Більше ФОТО з церемонії прощання ТУТ

 

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua