Якщо не посилювати санкції проти Росії - відбуватиметься зворотній процес, – Олександр Турчинов
понеділок, 15 червня 2020, 11:36

Переговори з Росією необхідно вести з позиції тиску.

Про це сказав колишній голова Верховної Ради України, екс-секретар РНБО  Олександр Турчинов в ефірі програми “Рандеву” з Яніною Соколовою на “5-му каналі”.

За його словами, переговорний процес почався ще у 2014 році. “І якщо у військовому плані нам не допомагали, то на дипломатичному рівні Захід нас завжди потужно підтримував”.

Турчинов переконаний, що переговори з РФ необхідно вести, але з позиції тиску. “Ніяких умовлянь, ніяких сподівань на те, що одного ранку Путін прокинеться і скаже: що ж ми робимо в Україні, в нас же в Росії достатньо проблем… Поки Путін живий - цього ніколи не буде”, - зазначив він, додавши, що Росія була і залишається агресором і тільки так її потрібно називати.

Тому, на його думку, потрібен не пошук компромісів, а посилення санкцій проти РФ, що є дуже дієвим в умовах сучасної кризи, «коли Росія вже знаходиться в економічній прострації».

«Коли не ставити питання щодо посилення санкцій, завжди буде підійматися зворотне питання щодо їх скасування», - наголосив Олександр Турчинов.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua