Японський дипломат зустрівся на Донеччині з представниками «Народного фронту»
п’ятниця, 2 березня 2018, 12:47

Представники «Народного фронту» Костянтинівки на Донеччині зустрілися з головою політичного відділу Посольства Японії в Україні паном Мінаміно Дайсуке, який відвідав місто з метою обговорення соціально-політичної ситуації на Сході України.

Як повідомили в прес-службі Донецької обласної партійної організації, з паном Мінаміно Дайсуке зустрілися голова Костянтинівської партійної організації Лілія Мирошниченко, секретар та депутати міської ради. Під час спілкування гість цікавився соціально-політичною ситуацією в місті. Особливу увагу було приділено діяльності політичних партій, громадських організацій, зокрема роботі громадської ради при виконкомі Костянтинівської міської ради.

По закінченню зустрічі Пан Мінаміно Дайсуке завітав до міського краєзнавчого музею, де познайомився з історією міста. Велику зацікавленість викликали питання періоду окупації міста проросійськими терористами та періоду проведення АТО. Мінаміно Дайсуке з цікавістю розглядав експонати періоду проведення АТО, надані військовими 90-го окремого аеромобільного батальйону імені Героя України ст. лейтенанта Івана Зубкова.

Наприкінці гостем було зроблено запис у книзі відгуків відвідувачів Костянтинівського міського краєзнавчого музею.

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua