Україна має переконати США надати зброю, - Андрій Парубій
вівторок, 24 лютого 2015, 16:15

Ключовим завданням для України є переконати своїх партнерів у США в тому, що для країни вкрай важлива підтримка
озброєнням - летальним і нелетальним.

Про це заявив Перший віце-спікер Верховної Ради, представник «Народного фронту» Андрій Парубій в інтерв’ю BBC під час робочого візиту до Канади.

Зокрема, він висловив переконання, що весь світ сьогодні чекає на рішення Сполучених Штатів про постачання зброї, бо це було би сигналом для інших країн, які зможуть активно підключитися до цього процесу.

«На сьогодні, коли весь світ побачив, як Путін ігнорує всі домовленості, в тому числі і «Мінськ-2», світова спільнота має збагнути, що, не підтримавши українську армію, будемо мати тільки загострення конфлікту. Єдиний спосіб зупинити конфлікт - підтримати українську армію», - наголосив Андрій Парубій.

Представник «Народного фронту» також відзначив роль Канади та української громади в цьому процесі.

«Українська громада у Канаді є важливим фактором ухвалення урядових рішень, тож Канада повинна нам допомогти своїм впливом як дуже близький союзник США», - наголосив Перший віце-спікер.

За словами Парубія, він вже зустрівся з головою нижньої палати канадського парламенту та низкою міністрів, а також провів зустрічі з українською громадою і активістами Конгресу українців Канади у Торонто.

Крім того, на 24 лютого, під час робочого візиту Першого віце-спікера до США, заплановані його зустрічі з представниками Сенату та Пентагону.

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua