«Народний фронт» має стати основою майбутньої коаліції, – Андрій Парубій
п’ятниця, 10 жовтня 2014, 19:37

Кандидат у народні депутати до Верховної Ради, член Політичної та Військової ради партії «Народний фронт» Андрій Парубій вважає, що «Народний фронт» повинен стати основою коаліції у новому скликанні Верховної Ради.

Про це він сказав сьогодні в інтерв’ю «Главкому»

«Народний фронт» має стати основою майбутньої коаліції, – сказав Андрій Парубій та запевнив, що майбутня коаліція повинна створюватися лише проукраїнськими силами.

«Я ніколи не буду за створення коаліції з тими, хто входив до Партії регіонів, хто голосував 16 січня за ті закони», - сказав Парубій.

Представник «Народного фронту» також допускає, що зараз може розроблятися варіант створення коаліції не з проукраїнськими силами, а з вчорашніми регіоналами, але, за його словами, «Народний фронт» матиме достатнє представництво в майбутній Верховній Раді, щоб визначати політику.

Також Андрій Парубій вважає, що зараз повинна проходити переструктуризація української політики і запевнив, що партія«Народний фронт» - це один з елементів цієї переструктуризації.

«Важливо те, що в майбутній Верховній Раді за двадцять років державності вперше буде більшість, яка в питаннях побудови держави - однозначна: проукраїнська, проєвропейська, на позиціях української незалежності і суверенітету», - наголосив кандидат у депутати.

Окрім того, представник «Народного фронту» прокоментував,чому комбати та сотники Самооборони йдуть в Раду, наголосивши на тому, що комусь би дуже хотілося, щоб вони не йшли, щоб вони стояли на барикадах десь далеко, і щоб йшли в Раду ті самі, що вже там були.

«Багато з тих добровольців – це люди, які мають по кілька вищих освіт, які є кандидатами наук, викладачами, адвокатами, успішними підприємцями. Які залишили свій фах, залишили свої родини і поїхали спочатку на Майдан, а потім поїхали на передову», - підкреслив комендант Майдану.

Разом з тим Андрій Парубій обурився з приводу пропозицій, що коли людина в дуже складний для країни час взяла автомат і пішла її захищати, значить, хай там і стоїть, а бізнесмени і колишні – знов ідуть до влади і будуть впливати на стратегію держави.

«Я говорю: так не буде. Комбати і сотники Самооборони повинні йти у Верховну Раду України, коли ми говоримо про зміну еліт. Вони і є сьогодні ця еліта», - наголосив представник «Народного фронту» та додав, що саме вони мають право формувати концепцію майбутньої української держави і її безпеки.

«Тому в нашій команді йдуть і досвідчені політики, і громадські діячі, і величезна кількість комбатів. Я бачу обов’язок – в тому, щоб люди, які були на передовій, були причетними до прийняття рішень у державі. Їх не зламають, їх не куплять. І про них точно можна сказати: вони не будуть красти», - резюмував кандидат у народні депутати від «Нродного фронту».

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua