Олена Масоріна: Найнагальніше питання сьогодні – це підготовка нашого війська до зими (відео)
п’ятниця, 17 жовтня 2014, 14:57

Про це сьогодні заявила кандидат у народні депутати від Політичної партії «Народний фронт», засновниця Фонду допомоги армії «Волонтерська сотня «Україна-Світ» Олена Масоріна, яка за свою волонтерську діяльність нагороджена «Орденом княгині Ольги» III ступеня.

«Ми проводимо різні акції, фестивалі,  щоб активізувати допомогу в зону АТО. Найнагальніше питання сьогодні – це підготовка нашого  війська до зими, і я дуже рада,  що до наших  ініціатив долучився і «Народний фронт». Зокрема,  допомогли нам закупити зимове спорядження та оптику», - заявила Масоріна.

У тому числі засновниця фонду допомоги армії «Волонтерська сотня «Україна-Світ» розповіла,  що «Народний фронт» посприяв у приїзді до військового шпиталю іноземного професора з асистентом для оперування тяжких поранених на Донбасі.

Розповіла волонтер і про  нову ініціативу її Фонду щодо допомоги українській армії.

«Одне із  київських кафе випікає  солодких «ведмедиків». Ми їх пакуємо в коробочку з синьо-жовтою стрічкою, рекомендована ціна одного такого «ведмедика» – 30  гривень. Ми розповсюджуємо їх  серед наших  партнерів, а виручені кошти зараховуються на наш рахунок і ми купуємо необхідні речі для хлопців у зону АТО», - розповіла волонтер.

«У нашій команді тридцять людей. У тому числі два військових, які проходять реабілітацію  у військовому шпиталі, а у вільний від процедур час приходять і допомагають своїм побратимам у зоні АТО», - розповіла Олена Масоріна.

Вона зазначила, що щодня волонтери пакують по 15-20 коробок. Часто група волонтерів займається кропіткою роботою  до самого ранку.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua