Країна стояла на Майдані проти узурпації влади, - Чорновол
вівторок, 21 жовтня 2014, 13:13

Нова Верховна Рада голосуватиме за новий Кабмін і обиратиме нового Прем’єр-міністра, щоб  не було узурпації влади.

Про це в ефірі програма «Свобода слова з Куликовим» на телеканалі ICTV  заявила член Політради «Народного фронту», медіа-експерт Тетяна Чорновол,  коментуючи репліку Юрія Луценка,  що «президент,  спікер і прем’єр-міністр мають представляти одну партію».

«Ми стояли на Майдані поти узурпації влади. Нова Верховна Рада голосуватиме за Кабмін. І голосуватиме за Прем’єра. Це треба прямо говорити», - сказала вона.

«Ви озвучуєте, що не потрібна конкуренція, що конкуренція між  Тимошенко і Ющенком зруйнувала Майдан. Насправді Майдан зруйнували договорняки Ющенка з Януковичем. Отой меморандум,  підписаний з  Януковичем.  І ті тези, з якими ідете  ви – дуже нагадують передвиборчу риторику Януковича 2010 року,  коли він звинувачував, що попередні політики критикували одне одного,  тому потрібна стабільність», - заявила Тетяна Чорновол.

Вона також  зазначила,  що пропрезидентська політична сила мала б звернути увагу на критику щодо окремих  кандидатів, які йдуть по її списку на вибори.

«Ми говоримо про Артура Герасимова, який іде у списку Порошенка. Його людина - «Бес» - зараз  контролює Горлівку і ми дуже б хотіли, щоб на цю критику була реакція», - наголосила Тетяна Чорновол.

Вона також підкреслила, що Революція гідності булав реакцією, в першу чергу, на узурпацію влади режимом попереднього президента.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua