Відмова Інтерполу оголосити Януковича в міжнародний розшук має політичні мотиви, - Антон Геращенко
вівторок, 18 листопада 2014, 02:00

Відмовляючись оголосити Януковича та інших представників із колишнього керівництва країни в міжнародний розшук, Інтерпол керується політичними мотивами.

Про це в ефірі  в ефірі «Шустер live. Будні»  на «Першому національному» заявив кандидат у народні депутати від «Народного фронту»,  радник Міністра внутрішніх  справ Антон Геращенко.

«Що стосується Януковича,  моя думка, як радника Міністра внутрішніх справ,  Росія тисне на Інтерпол через свої  корупційні зв’язки в ряді країн,  тому через  це ми не бачимо просування вперед», - заявив Геращенко.

«Януковича звинувачують в цілком конкретній загибелі людей в центрі Києва. Міністра внутрішніх справ Захарченка - у тому, що міліціонери і працівники СБУ розстрілювали людей з табельної зброї. Ці злочини були видні всьому світу. Тому я іншого пояснення, крім як політичну вмотивованість дій «Інтерполу» просто не бачу», - сказав Геращенко.

Радник Міністра МВС також запропонував тиснути на штаб-квартиру Інтерполу.

«Я вважаю, що нашому МЗС, спільно з активістами, треба активізувати цей процес, включно з пікетуванням штаб-квартири Інтерполу в Ліоні. Думаю, ми займемося цим процесом,  оскільки це неподобство», - заявив Геращенко. 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua