Деякі підозрювані у справах Майдану свідомо не передаються до суду, щоб їх не відпустив корумпований суддя, - Андрій Парубій
четвер, 20 листопада 2014, 02:00

Член Політичної та Військової  ради «Народного фронту»,  екс-секретар РНБО Андрій Парубій вважає, що належне розслідування справ розстрілів на Майдані неможливе до того  часу,  поки не буде реформована судова система і не будуть звільнені корумповані судді, які судили активістів Майдану за часів режиму Януковича.

Про це представник «Народного фронту» заявив в ефірі програми «Шустер live. Будні» на Першому національному каналі.

«Більшість тих «беркутівців»,  які стояли,  вони розуміли, які злочини зробили. Ці люди лісами і різними неформальними способами намагалися перейти в Крим. Вони не сиділи і чекали слідчого,  а всіма засобами шукали можливості покинути територію  України, як це зробив Янукович», - сказав Парубій.

При цьому екс-секретар РНБО зазначив,  що вважає неприйнятним, «коли суддя звільняє одного з найбільш підозрюваних керівників «Беркуту»,  але варто нагадати,  що минув рік після Майдану, а судді сидять ті ж самі, які судили наших побитих хлопців».

«Тому загальні виклики,  які перед нами стоять -  це реформа судової  системи і системні зміни. Я вам скажу деяку інформацію, що деякі підозрювані, які перебувають під слідством,  свідомо не передаються до суду. Є багато документів на них,  але ми чекаємо того моменту,  поки черговий корупційний суддя не підпише рішення і ця людина зникне з території  України. Це звичайно, передбачає активну роботу прокуратури,  це її відповідальність і вимоги до неї,  але в той же час це також  і реформа судової системи», - підсумував Андрій Парубій.

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua