Займатися обороною та безпекою країни повинні найбільш досвідчені та ефективні керівники, - заява
понеділок, 1 грудня 2014, 16:21

Звернення до Голови Верховної Ради України, голів парламентських фракцій та народних депутатів, що сформували коаліцію «Європейська Україна»

Україна фактично перебуває у стані неоголошеної війни з Російською Федерацією.

У цей час найвищі державні посади виконавчої та законодавчої влади, які пов’язані з обороною та безпекою країни, повинні обіймати найбільш досвідчені та ефективні керівники, здатні зупинити окупаційні плани агресора, захистити державну незалежність та відновити територіальну недоторканність нашої країни. Українські політики повинні чітко усвідомити, що часу на кадрові експерименти, на навчання недосвідчених керівників немає. Будь-які помилки і зволікання можуть коштувати дуже дорого в умовах агресії проти нашої країни.

Саме тому звертаємо Вашу увагу на той факт, що партія “Народний фронт” йшла на парламентські вибори з детально розробленою програмою зміцнення національної безпеки та оборони.

За списком “Народного фронту” до Верховної Ради обрано депутатів, які безпосередньо брали участь у військовій операції на сході країни, - Андрій Тетерук, Юрій Береза, Євген Дейдей, Євген Лапін та інші.

У перші місяці після перемоги Майдану саме представники «Народного фронту» Олександр Турчинов, Андрій Парубій, Сергій Пашинський, Арсен Аваков координували роботу з відродження обороноздатності держави, відновлення роботи з проектування та виробництва зброї, були ініціаторами створення добровольчих батальйонів міліції та Національної гвардії, брали участь у прийнятті важливих рішень по боротьбі з російською агресією.

Зважаючи на вищевикладене, ми, народні депутати, командири військових формувань та спецпідрозділів, вважаємо, що комітет з питань національної безпеки та оборони має очолити представник «Народного фронту» для реалізації законодавчих завдань з реформи армії. Реформи, концептуальні підходи якої ми поділяємо як командири добровольчих батальйонів та військові експерти.

 

Дмитро Ярош

Андрій Білецький

Андрій Тетерук

Євген Дейдей

Костянтин Матейченко

Дмитро Тимчук

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua