У Верховній Раді зареєстровано проект Постанови щодо звернення до США про надання Україні військової допомоги та статусу особливого союзника
понеділок, 8 грудня 2014, 19:31

У понеділок, 8 грудня, депутати Верховної Ради від фракції «Народний фронт» Сергій Пашинський та Андрій Парубій, а також представник партії «Блок Петра Порошенка» Іван Вінник зареєстрували проект Постанови щодо прискорення надання Україні повноцінної військової допомоги та статусу особливого союзника Сполучених Штатів Америки.

Як зазначили автори документу, Російською Федерацією фактично вчинено акт військової агресії щодо України.

«З території Російської Федерації продовжуються обстріли території України, постачання зброї, військової техніки та амуніції для незаконних збройних угрупувань», - йдеться у пояснювальній записці до проекту Постанови.

«На території України досі дислокуються російські військові підрозділи. Більше того, до українсько-російського кордону стягуються нові російські військові підрозділи.  Існує реальна загроза ескалації військових дій та можливість повномасштабного військового вторгнення Російською Федерацією», - стверджують автори документу.

Народні депутати також нагадали, що Сполучені Штати Америки є однією із держав-гарантів, які взяли на себе зобов’язання щодо забезпечення суверенітету України відповідно до Будапештського Меморандуму

«Прийняття Постанови сприятиме забезпеченню Збройних Сил України необхідною військовою технікою та зброєю, залучить міжнародно-правові механізми гарантування безпеки держави». – зазначають автори у пояснення до проекту постанови.

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua