Арсен Аваков: МВС зупинить функціонування всіх гральних салонів і клубів
вівторок, 9 грудня 2014, 12:34

МВС зупинить функціонування всіх гральних салонів і клубів. Це торкнеться, в тому числі, і лотерейних закладів. Процес почнеться зі столиці, а в найближчі дні пройде по всій країні.

Глава МВС, представник «Народного фронту» заявив, що «міліція більше не буде ні арбітром, ні сторожем всіх хитромудрих сумнівних схем ігро-лотерейників», які через систему отримання довідок, експертиз і рішень судів, по сут, ведуть ігрову діяльність.

«Набридли конфлікти і компроміси, за якими стоять величезні гроші, що течуть повз бюджет. Набридло безсистемне латання дірок. Постійні сутички, кримінал і мінімум податків у бюджет. Корупційні шалені гроші, які постійно нишпорять у пошуках «даху» серед держчиновників – ось що зараз представляють із себе ігрові (лотерейні) заклади», – підкреслив Арсен Аваков.

Він закликав нардепів і фінансистів у тому випадку, якщо вони вважають за необхідне забезпечити надходження легальних доходів у бюджет, прийняти відповідний закон.

«Легалізуйте казино – отримуйте жорсткі правила, обмежені об’єми точок і легальні мільярди гривень в бюджет країни, а не брудні гроші в кишені представників «дахів» різних мастей! Мільярди у цей важкий час потрібні в бюджет, а не в кишеню аферистів», – зазначив глава МВС.

Поки ж, за словами Арсена Авакова, міліція протягом десяти днів послідовно зупинить діяльність всіх ігрових (лотерейних) закладів. Розпочнеться цей процес зі столиці і пройде по всій країні.

Крім того, Арсен Аваков заявив про намір оприлюднити аналогічні рішення ще по ряду питань і справ.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua