"Народний фронт" інформуватиме, як народні депутати працюватимуть над повторним другим читанням закону про РНБО
вівторок, 23 грудня 2014, 13:31

Перший заступник голови фракції "Народний фронт", командир батальйону "Миротворець" Андрій Тетерук обіцяє  інформувати громадськість про те, як народні депутати працюватимуть у комітеті з питань нацбезпеки та оборони над законом про РНБО, який був відправлений сьогодні на повторне друге читання.

Про це він заявив на брифінгу сьогодні в Верховній Раді після голосування за законопроект,  який передбачав суттєве розширення повноважень органу у різних сферах.

"Я буду переглядати цей закон на комітеті та інформуватиму громадськість, як народні депутати,  які провалили сьогодні законопроект, працюватимуть у комітетах, які подаватимуть пропозиції, і тоді ми побачимо, що приховується в їх словах", - заявив Тетерук.

У свою чергу присутній на брифінгу народний депутат фракції "Народний фронт", командир полку спеціального призначення "Дніпро-1" Юрій Береза висловив жаль, що "окремі наші партнери по коаліції зняли оплески від "попередників" з опозиційного блоку".

"Мені дуже сумно буде дивитися в очі побратимам,  які знаходяться на передовій. На превеликий жаль, ми знову не прийняли закон, згідно якого центр прийняття рішень по бойових діях переміщався в одну сторону. І взаємодія СБУ, МВС та ЗСУ координувалася б із одного місця.  Відповідно, всі дії були б злагодженими і не було б незрозумілості,  яка існувала у нас з початку бойових дій", - наголосив нардеп.

Юрій Береза також відзначив, що йому дуже важко коментувати наслідки неухвалення закону про РНБО сьогодні, оскільки він напряму стосується його фронтових побратимів.

"Знову ми втрачатимемо наших хлопців, знову матері проклинатимуть командирів, які незрозуміло де і як прийматимуть рішення, а найстрашніше,   що депутатський корпус декларує,  що він працює, а насправді це усе слова", - наголосив командир полку "Дніпро-1".

Юрій Береза нагадав, що два тижні законопроект знаходився на розгляді комітету і можна було узгодити всі зауваження.

"Мені дуже соромно, що закон непроголосований. Я нагадую, що смерті людей на Сході будуть лежати на провині тих, хто не голосував сьогодні за цей закон", - підсумував Береза.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua