Андрій Тетерук про позицію Тимошенко на РНБО: Безвідповідальність політиків може коштувати Україні державності (відео)
понеділок, 22 лютого 2016, 14:57

Безвідповідальність людей, у першу чергу політиків, призводить до повторення помилок, які можуть коштувати державності України.

Про це заявив Перший заступник голови фракції "Народний фронт" Андрій Тетерук, коментуючи під час засідання Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони оприлюднену інформацію щодо початку російської військової агресії.

Зокрема, у стенограмі Ради національної безпеки і оборони України від 28 лютого 2014 року наведені слова лідера найбільшої на той момент фракції парламенту Юлії Тимошенко, яка під час обговорення питання про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки, суверенітету та територіальної цілісності України виступила фактично проти того, щоб протидіяти російській агресії.

"Жоден танк не повинен виїхати з казарми, жоден наш солдат не повинен підняти зброю, бо це означатиме програш. Ніякого воєнного стану і активізації наших військ! Ми маємо стати самою мирною нацією на планеті, просто поводити себе як голуби миру…", - заявила тоді Тимошенко.

Андрій Тетерук наголосив, наскільки важливо усім громадянам України знати, "які рішення ким пропонуються і ким приймаються".

"Тому що саме безвідповідальність людей спонукає до повторення помилок. А відповідальність за свої дії та прийняті рішення, за наслідки цих слів і рішень ми маємо розуміти та надати можливість зрозуміти суспільству. І разом зі суспільством - єдиним джерелом влади, яке здійснює контроль за її діями, ми повинні зрозуміти, як убезпечити себе від майбутніх помилок, ціна яким може бути – ціла країна", - підкреслив Тетерук.

Крім того, заступник голови фракції "Народний фронт", заслухавши оприлюднену інформацію, зазначив, що він особисто "шокований тим, до якого стану можна довести боєздатність нашої країни цілеспрямованим впливом на ті або інші процеси".

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua