Андрій Тетерук: Треба мати єдину стратегію повернення окупованих територій (відео)
четвер, 23 лютого 2017, 12:43

Питання торгівлі вугіллям з окупованих територій варто вирішувати не блокадами, а ухваленням законопроекту або вимагати від Уряду ухвалення відповідної постанови – так, як як це робив Уряд Арсенія Яценюка, вирішивши питання (припинення. – Ред.) поставок газу з Росії.

Про це заявив перший заступник керівника фракці“Народний фронт” Андрій Тетерук, відповідаючи на питання журналістів в кулуарах парламенту.

“Це серйозне і виважене питання, яке потребує системного рішення. Завтра ми будемо бачити, що зацікавленість певних олігархів у цьому також є. Тому коли виявиться, що ці народні депутати діють не на користь держави, а на користь або самих себе, або інших осіб, то це буде не державницька позиція”, - пояснив Тетерук. 

Представник “Народного фронту” підкреслив і важливість ухвалення парламентом закону про повернення окупованих Росією територій, аби мати чітку і єдину державну стратегію на майбутнє.

“Насамперед ми очікуємо чіткого і зрозумілого плану від Президента, як від головнокомандувача, який би зміг запропонувати Верховній Раді план поступового звільнення і повернення наших територій, який парламент би підтримав і ми б об'єднали наші зусилля. Тому що неможливо в таких важливих питаннях мати різні точки зору. Головним питанням має бути наступне: ці території мають бути повернені, люди мають бути повернені, а ті, хто вчиняв злочини, мають бути покарані”, - заявив Тетерук.

“Ми повинні зрозуміти, що приймаючи законопроект, перш за все, ми маємо розробити першочергову стратегію і поверення територій та повернення українців в лоно України. Треба робити це поступом і дуже обережно”, - резюмував перший заступник керівника фракції “Народний фронт”.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua