Антон Геращенко: Через проблеми з фінансуванням фактично зупинені програми переозброєння Збройних Сил
вівторок, 17 травня 2016, 13:15

Фракція "Народний фронт" закликала Уряд та парламент зайнятися питанням державного оборонного замовлення, оскільки на сьогодні фактично зупинено фінансування програм з виготовленням нових зразків зброї та переозброєння Збройних Сил України.

Про це заявив народний депутат, член Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Антон Геращенко у коментарях журналістам.

"Справа в тому, що початково на фінансування оборонного замовлення мали піти кошти, вилучені від спецконфіскації рахунків оточення Януковича. Це сума більше 1,4 млрд доларів, і це кошти, які були розміщені в офшорних компаніях та виведені в облігації державної позики", - пояснив Геращенко.

"Вони арештовані уже більше двох років, однак, зараз ми розробляємо правові механізми, які дозволять у законний спосіб вилучити їх та спрямувати на оборону нашої країни. Ця процедура довготривала, необхідна судова тяганина, аби все було справедливо та законно. Тому є пропозиція зараз терміново виділити кошти не із спеціального фонду бюджету, а з основного", - сказав Антон Геращенко.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua