Антон Геращенко: Дискусії про кандидатів у міністри треба вести публічно (відео)
вівторок, 29 березня 2016, 14:52

Парламентські фракції і народні депутати мають офіційно назвати своїх кандидатів на міністерські посади та вести предметні дискусії про цих людей, а не шукати різноманітні "схеми уряду" в Інтернеті.

Про це заявив народний депутат фракції "Народний фронт" Антон Геращенко у коментарі журналістам.

"Народний фронт" висунув до Уряду Арсенія Яценюка Міністра МВС Арсена Авакова та Міністра юстиції Павла Петренка. Якщо ви подивитеся відгуки міжнародних організацій, оцінки громадських організацій, то ті реформи і зміни, що були проведені в цих двох міністерствах, вони є лідерами. Тому, незважаючи на різного роду інформаційний шум і замовні провокації, міністри мають працювати далі", - сказав Геращенко.

"Якщо у наших політичних партнерів є кандидати, їх треба назвати, провести кастинг і порівняти. На жаль, у нас робиться інакше: в ЗМІ викидається якесь прізвище і починається, вибачте, його обсмоктування. Поки нема офіційної заяви БПП про підтримку того чи іншого кандидата в міністри, я вважаю, що будь-які розмови є пустим стрясанням повітря", - наголосив народний депутат.

"Наша фракція стояла і стоїть на позиції, що Арсен Аваков і Павло Петренко мають лишатися в Уряді і продовжувати реформи", - резюмував Антон Геращенко.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua