Арсен Аваков: Ми будемо поважати будь-який вибір українського народу і готові організувати безпеку другого туру виборів
четвер, 11 квітня 2019, 21:29

Міністр внутрішніх справ, представник "Народного фронту" Арсен Аваков заявив, що Україна витримала велике випробування під час першого туру виборів. Попереду не менше навантаження  - другий тур. Але підрозділи МВС готові забезпечувати демократичні вибори.

Про це він сказав сьогодні під час 12-го Київського Безпекового Форуму.

"Україна пройшла велике випробування під час першого туру виборів. Попереду в нас ще одне випробовування – другий тур. Думаю, що основні ризики турбулентності, пов’язані з кампанією зміни влади вже пройдено. Думаю, що ми будемо поважати вибір українського народу і процес передачі влади, перехід до наступного циклу влади пройде спокійно. А ми зможемо забезпечити цей процес",  - наголосив Арсен Аваков.

Міністр внутрішніх справ наголосив, що саме безпека була важливою компонентою на цих виборах.

"Тільки в тому випадку, коли громадянин буде переконаний, що він зможе спокійно проголосувати, коли він знатиме, що його голос захищений - тільки тоді будуть вільні, демократичні вибори", - зазначив він.

Арсен Аваков розповів, що лише тісна координація підрозділів МВС і громадянського суспільства дозволила провести дійсно демократичні вибори.

"Три місяці плідної роботи разом з громадянським суспільством та ЦВК привели до того, що були забезпечені прозорі, демократичні вибори. Я не кажу, що не було порушень. Вони були. І ми це добре знаємо. І сам факт фіксації цих порушень  - окрема тема для розмови. Ми створили інтерактивну карту, де в реальному часі можна було відслідковувати всі порушення виборчого законодавства",  - наголосив очільник МВС.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua