Арсен Аваков: МВС працює над тим, щоб сім’ї рятувальників і поліцейських змогли отримати власне житло
середа, 14 листопада 2018, 16:25

Міністр внутрішніх справ, представник партії «Народний фронт» Арсен Аваков ініціює перерозподіл коштів державного бюджету, передбачених для Міністерства внутрішніх справ на 2018 рік, аби вже цього року 2 млрд. грн. були направлені на реалізацію лізингового проекту на придбання житла рятувальників та поліцейських.

Відповідний проект постанови він презентував сьогодні на засіданні уряду.

Арсен Аваков заявив, що МВС пропонує нову програму фінансового лізингу, аби рятувальники та поліцейські мали змогу придбати власне житло на вигідних умовах.

«Розподіл платежу виглядатиме наступним чином: за рахунок держави будуть компенсовані витрати з обслуговування договору-лізингу (100%) та частина лізингових платежів (до 40 %). Сума компенсації буде залежати від стажу роботи та складу родини» , - наголосив міністр.

Він уточнив, що для працівників, які мають вислугу: від 5 до 10 років – щомісячний платіж  зменшується на 10%; від 10 до 15 років – на 20%; від 15 років – на 30%. Окрім цього, за наявності дітей платіж зменшується ще на 5% за кожну дитину.

Арсен Аваков зазначив, що для участі у програмі необхідно декілька умов: вислуга не менше 2-х років, окрім учасників бойових дій; не менше 5-ти років до виходу на пенсію; співробітник має перебувати на квартирному обліку; строк лізингу не більше 20-ти років. Також є опція дострокового погашення.

Окремо міністр наголосив, що сума щомісячної виплати не буде перевищувати 25% від грошового забезпечення.

Арсен Аваков зауважив, що якщо поліцейський чи рятувальник отримає поранення під час виконання завдань, МВС візьме виплати за квартиру на себе.

Якщо людина звільниться до того моменту, як виплатить суму лізингу, вона повинна буде компенсувати гроші, які залишилося доплатити.

Своєю чергою, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що держава повинна захищати тих, хто захищає і рятує її.

«Ми повинні піклуватися про тих, хто захищає закон. Це абсолютно правильна ініціатива, яка створює додаткову мотивацію служити і захищати державу. Такі програми повинні бути обов’язковим», - наголосив прем’єр-міністр.

Нагадаємо, нещодавно лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк, разом з Міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, у Чернівцях презентували програму соціального забезпечення для працівників ДСНС та Національної поліції.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua