Арсен Аваков: На Донбасі важкої техніки противника більше, ніж на озброєнні у Великобританії (інфографіка)
вівторок, 28 листопада 2017, 12:06

На Донбасі наразі працює оперативне угрупування російських військ, які перекинули на окуповану територію таку кількість військової техніки, як на озброєнні у великих країн Європи.

Про це заявив міністр внутрішніх справ України, представник партії «Народний фронт» Арсен Аваков під час VIIІ Національного Експертного Форуму «Україна: у прагненні до рівноваги».

«Під виглядом воєнізованих формувань ЛНР/ДНР працює оперативне групування російських окупаційних військ, до складу якого входять перший і другий російські армійські корпуси. Загальна численність першого і другого російського армійського корпусу – 35,5 тисяч осіб, 478 танків, 848 бронемашин, до 208 систем залпового вогню, до 750 мінометів, три протитанкові засоби. 478 танків і 800 БТР – це більше, ніж на озброєнні Великої Британії», – зазначив міністр.

Арсен Аваков підкреслив, що українські військові не просто стоять перед російською загрозою, але й забезпечують безпеку Європи. Тому, коли йде мова про безпеку і баланс у світі, треба пам’ятати, який вклад робить Україна.

«Коли ми говоримо про баланс, про Мінський процес і про те, що Україна має йти першою на поступки, то ми маємо навести цей аргумент кожному з діючих політиків і сказати, що не треба лицемірити. Ми стоїмо перед загрозою, яка перед нашими кордонами. Тримаємо безпеку Європи. Це те, з чого треба починати розмову, коли ми говоримо про безпеку», – підкреслив глава МВС.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua