Арсен Аваков оголосив про старт нового етапу масштабної реформи МВС (відео)
вівторок, 7 червня 2016, 16:17

Сьогодні у Київській області розпочинається відкритий конкурсний набір на вакансії 250-ти дільничних офіцерів та 50-ти слідчих, що являє собою новий етап масштабної реформи в МВС.

Про це на прес-конференції повідомив міністр внутрішніх справ, представник партії «Народний фронт» Арсен Аваков.

«Ми – вимогливі, а відбір – непростий. Однак по завершенні структурних і кадрових змін, проходження конкурсного відбору та обов'язкового навчання діючі атестовані та нові дільничні офіцери отримають нову форму й зарплату в розмірі 6 000 гривень в місяць», – зазначив Арсен Аваков.

За словами очільника міністерства, варто чітко розуміти різницю між поліцейськими комісіями та атестаційними, які зараз проводять переатестацію діючих працівників поліції. Адже, відповідно до Закону України «Про Національну поліцію України», поліцейська комісія має чітку законодавчу процедуру формування, а представники громадськості, які мають бездоганну репутацію, обиратимуться відповідними обласними радами та міської радою Києва.

Арсен Аваков додав, що набір слідчих, які є фундаментом кримінального блоку, буде одним із найскладніших етапів реформи.

«Ми бачимо необхідність не тільки переатестувати існуючих співробітників слідства, але й набрати «нову кров», – зазначив міністр. Він підкреслив, що після проходження спеціального курсу підготовки та чотиримісячного навчання мінімальна заробітна плата нових слідчих становитиме 10 000 гривень. За його словами, алгоритм відбору буде таким же.

Для участі у конкурсі запрошуються всі бажаючі, хто відповідає кваліфікаційним вимогам. Для цього необхідно заповнити онлайн форму на сайті поліції Київської області (http://www.kv.npu.gov.ua). Далі на кожного кандидата чекає шестиетапний відбір, який складається із тестування загальних навичок, медичної комісії, перевірки фізичної підготовки, психологічної перевірки, співбесіди та спецперевірки.

Найближчим часом будуть оголошені набори в областях, де вже відбулася переатестація: у Волинській, Хмельницькій, Миколаївській, Рівненській та Одеській областях і в місті  Києві. По завершенні конкурсних наборів, навчання й перепідготовки по всій країні буде працювати корпус дільничних офіцерів поліції в складі 9 100 осіб.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua