Арсен Аваков: У 2018 році в Україні запрацює вертолітний загін служби реагування (відео)
п’ятниця, 26 січня 2018, 12:42

У 2018 році заплановано початок роботи вертолітного загону служби реагування.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ, представник партії «Народний фронт» Арсен Аваков під час вручення техніки та квартир хмельницьким рятувальникам.

«2018 рік  це рік Служби з надзвичайних ситуацій. Особливу увагу ми приділяємо підвищенню заробітних плат особового складу, переоснащенню підрозділів та забезпечення житлом», - сказав він.

«Вже в цьому році Україна отримає перший мобільний загін  вертолітний загін служби реагування. Це дозволить перейти нам на новий якісний рівень забезпечення. Близько 55 вертольотів забезпечать покриття по всій країні. Починаючи від реагування на надзвичайні ситуації, виклики кримінального характеру та закінчуючи медичними питаннями, коли людину з віддаленого регіону треба буде доставити до медика-спеціаліста. Це той рівень, на якому працюють рятувальники у європейських країнах»,  додав Арсен Аваков.

Він наголосив, що вертолітна служба реагування  спільний проект з французькими колегами. Спеціалісти цього загону будуть оперативно реагувати і спільно працювати з поліцією і Національною гвардією, у випадку надзвичайних ситуацій з кримінальною складовою. А також будуть задіяні для роботи в горах. Спеціалісти вертолітної служби також матимуть можливість допомагати тяжко хворим або пораненим людям  швидко доставляти їх до лікувальних закладів.

Міністр підкреслив, що ефективна робота можлива лише тоді, коли особовий склад та їхні родини забезпечені всім необхідним.

«Заручившись підтримкою Кабінету Міністрів, ми підняли заробітні плати фахівцям ДСНС. А також в цьому році ми багато коштів виділяємо на забезпечення наших офіцерів житлом. 90 млн грн закладено лише в Державному бюджеті на будівництво житла»,  сказав Арсен Аваков.

Сьогодні ключі від нового житла отримали 39 родин фахівців ДСНС. Серед власників нового житла - учасники АТО та молоді спеціалісти.

А також Хмельницький загін рятувальників отримав сертифікати від спеціальної техніки.

Так, автопарк підрозділу ДСНС у Хмельницькій області поповнили 5 пожежних автомобілів, піротехнічний автомобіль, водолазно-піротехнічний пікап, снігохід та гідравлічний підйомник. Також у користування рятувальникам передали нові електростанції та надувні намети.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua