Арсен Аваков: В Україні запрацюють 15 вертолітних баз та центр обслуговування "Airbus Helicopters" (фото)
четвер, 4 жовтня 2018, 19:50

У Міністерстві внутрішніх справ планують відкриття 15 вертолітних баз по всій Україні та центр обслуговування рятувальних гелікоптерів "Airbus Helicopters".

Про це міністр внутрішніх справ України, представник партії "Народний фронт" Арсен Аваков заявив під час робочого візиту до Франції.

"Ми вивчили досвід всіх передових країн, які мають систему авіаційної безпеки. І для себе окреслили три основні виклики – технічне переобладнання, професійну підготовку та організаційні моменти",  - розповів він.

"Перше питання ми вирішили завдяки компанії "Airbus Helicopters".  Ми домовились про те, що купимо 55 вертольотів для наших потреб. Вже в цьому році перші чотири будуть в Україні. В рамках договору наші французькі партнери також допоможуть підготувати наш особовий склад. Сьогодні перші вісім пілотів вже проходять курс навчання у Франції і ми мали можливість з ними поспілкуватися і почути їхні враження", - сказав Арсен Аваков.

Делегація МВС відвідала завод "Airbus Helicopters", де побачила процес зборки вертольотів, в тому числі і тих, які будуть доставлені в Україну.

Арсен Аваков наголосив, що в Україні буде відкритий центр обслуговування французьких вертольотів.

"В Україні ми відкриємо центр обслуговування "Airbus Helicopters", створимо додаткові робочі місця. Попередньо ми плануємо, що по всій країні запрацює 15 баз, де будуть розміщуватися наші вертольоті групи. Ключова знаходитиметься в Ніжині, а також вздовж кордонів України. Але вся система буде працювати як єдиний механізм",  - сказав він.

Міністр підкреслив, що система авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС  - надзвичайно складна і потребує детального планування.

"Ця система складна, ми будемо займатися нею не один рік. Але ми і організовуємо такі робочі поїздки, щоб ознайомитись з технічними деталями. Контакт з французькою компанією передбачає, що спочатку французькі спеціалісти будуть допомагати нам в технічному обслуговуванні, але це лише до того моменту, поки ми не підготуємо своїх техніків", - зазначив Арсен Аваков.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua