Арсен Аваков: За рік реформи ми підняли рівень довіри до поліції з 7% до 44%
вівторок, 24 травня 2016, 16:55

За рік проведення реформи і створення нової поліції рівень довіри громадян до цього правоохоронного органу зріс з 7% до 44%.

Про це під час зустрічі із головою Митно-прикордонної служби США Робертом Гілом Керліковське заявив міністр внутрішніх справ України, представник партії "Народний фронт" Арсен Аваков.

"За рік інтенсивної роботи, що ми проводимо, ми підняли рівень довіри до поліції з 7% до 44%. Попереду лише церква, Збройні Сили і наша Національна гвардія. У нас дуже цікавий ефект. У моєму розумінні, ми дуже мало зробили. По особистим відчуттями, ми змінили систему на відсотків 7-10 максимум. Проте ми бачимо реакцію людей: вони дуже хочуть  цього, вони вірять", - зазначив очільник міністерства.

За словами Арсена Авакова, на сьогодні у співпраці із США реалізовується велика програма по реформуванню Міністерства внутрішніх справ. Першими у цих публічних реформах є реформа поліцейського блоку, як опори суспільства, прикордонної служби та системи безпеки.

"Партнером у цих змінах для нас є США, ЄС, Канада, Японія і ще приєдналася Туреччина. І нам вже дещо вдалося", - зазначив очільник міністерства.

Арсен Аваков відзначив, що у співпраці із США наразі реалізовується близько 24 програм, серед яких спеціальна програма підготовки "КОРД", програма підтримки бригади легкої піхоти Національної гвардії України, у рамках якої вже відбулися спільні навчання гвардійців та морської піхоти США, а також програма реформування прикордонної служби.

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua