Арсеній Яценюк: Кремль йде на фінальну ескалацію. Вистоїмо зараз - буде Україна
неділя, 20 лютого 2022, 19:36

Кремль йде на фінальну ескалацію, бо сподівається, що здригнуться політики. Зараз найважливіше - не здаватися, - наголосив Прем'єр-міністр України 2014-2016 років Арсеній Яценюк у дописі на Facebook

«Нам усім важко повірити, що в центрі Європи, в ХХІ столітті якийсь знавіснілий фюрер Путін може безкарно і безперешкодно розгорнути новий наступ проти України, призвівши до вбивства невинних людей. Ми бачимо, як кривавою слиною заходяться його опричники і пропагандисти. Як зухвало погрожують нам своєю зброєю і дивізіями», - наголосив він.

«Вони вже давно б хотіли стерти Україну з землі. Вони вже давно б хотіли ввірватися до нашого дому», - підкреслив Арсеній Яценюк.

Це не сталося завдяки спокою наших людей, завдяки нашій армії, завдяки реальній допомозі Заходу, наголосив він: «Ці три обставини жодним чином не змінилися за останні дні». 

Арсеній Яценюк наголосив, зо араз Кремль йде на фінальну ескалацію, бо сподівається, що здригнуться політики.

«Тому зараз найважливіше - не здаватися. Ані стосовно російських ультиматумів на Донбасі, ані стосовно Криму, ані стосовно членства в НАТО, ані стосовно самого суверенного майбутнього України», - наголосив він.

«Не здаватися. Це те, що має зробити влада і політики. Вистоїмо зараз - буде Україна», - підркреслив Арсеній Яценюк.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua