Арсеній Яценюк після зустрічі з Віце-президентом США: Український політикум має усвідомити історичну відповідальність перед українським народом
середа, 29 червня 2016, 00:14

«Україні зараз необхідна єдність. Як би не було складно різним політичним силам, які сьогодні представлені в парламенті, всі повинні усвідомити свою історичну відповідальність перед українським народом», - підкреслив лідер політичної партії «Народний фронт» по завершенні зустрічі з Віце-президентом США Джозефом Байденом у Вашингтоні у вівторок, 28 червня.

«Зараз багато що залежить від українського лідерства і українського політикуму. Нам далі треба продовжувати той курс реформ, який був закладений два роки тому», - наголосив лідер «Народного фронту».

«Україні будуть допомагати тільки тоді, коли Україна щодня, - підкреслюю, щодня - демонструє прогрес», - сказав він.

Арсеній Яценюк підкреслив, що політичні сили повинні «продемонструвати те, що ми здатні спільно перемагати, що ми повинні і можемо приймати складні рішення, і можемо показати всьому світу, що ми не зійдемо з цього складного, але правильного шляху - шляху побудови сильної України».

Нагадаємо, Арсеній Яценюк перебуває у Вашингтоні на запрошення Білого Дому. Він провів зустрічі з міністром торгівлі США Пенні Прітцкер та міністром фінансів Джейкобом Лью. Заплановані зустрічі лідера «Народного фронту» з сенаторами Річардом Дурбіним, Робертом Коркером, Джоном МакКейном, іншими ключовими представниками Демократичної і Республіканської партій.
 
У Вашингтоні лідер «Народного фронту» планує обговорити нинішні результати і подальші завдання українських реформ з авторитетними експертами і фахівцями під час виступів в Атлантичній  Раді та Брукінгському Інституті.

Лідер «Народного фронту» також взяв участь у допрем'єрному показі фільму «Breaking Point» («Точка зламу»). Це документальний фільм про події в Україні під час Революції Гідності та розгортання російської війни проти України. Фільм знято відомим американським документалістом, триразовим володарем премії «Оскар» Марком Джонатаном Гаррісом, який у роботі над фільмом співпрацював з українським режисером Олесем Саніним.

 

Фотогалерею візиту можна переглянути за цим посиланням.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua