Арсеній Яценюк: Україна буде у безпеці лише після набуття членства у НАТО (відео)
п’ятниця, 3 вересня 2021, 22:19

Україна перебуватиме у небезпеці, поки не стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу.

Про це заявив Прем’єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».

Коментуючи підписання під час візиту президента України Володимира Зеленського до США Рамкової угоди щодо стратегічних основ оборонного партнерства між країнами на рівні міністерств оборони, а не президентів, Арсеній Яценюк зазначив, що «американська зовнішня політика вкрай складна».

«Ми кажемо з вами з точки зору держави – не з точки зору хороший Зеленський чи поганий, - а ми кажемо: це потрібно Україні чи не потрібно. З точки зору наших двосторонніх стосунків те, що Міноборони підписало цю угоду, - це плюс», - сказав лідер «Народного фронту».

Арсеній Яценюк підкреслив, що основне - це виділення коштів Конгресом для України.

«Угоди угодами, а кожен рік потрібно, щоб Конгрес приймав рішення і давав кошти, закуповували військове обладнання і передавали Україні. Це ключове», - сказав він.

«І саме важливе: нас не врятує ніяка угода. До того моменту, доки Україна не стане повноправним членом НАТО, Україна завжди буде в небезпеці. Немає іншого сценарію і немає іншого варіанту», - резюмував Арсеній Яценюк.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua