Арсеній Яценюк: Україна сказала на весь світ - вона йде в НАТО і ЄС і не повернеться в колишню метрополію
вівторок, 24 серпня 2021, 13:05

“Нам треба дорослішати, адже за історичними мірками ми дуже молода держава. Але основне, що за ці 30 років української незалежності ми маємо свою хату, свою українську сім’ю, ми її зуміли відстояти. І зараз нам треба зуміти, щоб вона процвітала, щоб українська сім’я мала добробут. І щоби Україна поступово йшла до ЄС”, - сказав Прем’єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії “Народний фронт” Арсеній Яценюк в ефірі “UA: Першого” в День Незалежності України.

Він привітав українців із Днем Незалежності: “За цим святом стоять сотні років боротьби. Це не вдалося зробити нашим предкам 100 років тому, коли українська незалежність була отримана і втрачена. Але це вдалося зробити кожному з нас у ці 30 років”.

Він назвав дуже серйозним результатом те, що за, опитуваннями, 80% громадян підтримують незалежність країни. Водночас 2002 року ця цифра була було 40%.

Арсеній Яценюк сказав, що у самовизначенні,  куди йде Україна, відбувся великий прогреc:

“До 2014 року ми йшли всюди і одразу. То ми йшли в Митний союз і в ЄврАзЕС з Росією. То ми намагалися йти в Європейський Союз, то власним якимось нікому не зрозумілим шляхом. Після 2014 року Україна сказала на весь світ - ми йдемо до Європейського Союзу і НАТО, і основне – ми не повернемося в колишню метрополію, якою була і далі хоче бути Росія”.

Підтримка вступу до НАТО, зазначив він, зросла з 20 до понад 50%, підтримка ЄС - до понад 60%.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua