Цього року заплановано відновлення понад 2 тис. км доріг та 80 мостів, - Володимир Омелян (відео)
середа, 1 березня 2017, 22:14

2017 року в Україні заплановано відновлення понад 2 тисяч кілометрів доріг та 80 мостів.

Про це заявив міністр інфраструктури, представник партії «Народний фронт» Володимир Омелян на брифінгу.

Він наголосив, що минулого року було вжито низку системних кроків, які дозволять змінити стан дорожнього господарства. Зокрема, це рішення про створення Дорожнього фонду, а також про децентралізацію Укравтодору.

«У держави, на балансі Укравтодору, залишиться не більше 50 тис км доріг. Ми запровадили системи незалежного моніторингу якості виконання робіт. Це система FIDIC, а також система CoST, які є абсолютно незалежними і відстежують всі етапи будівництва: від проведення тендерних процедур до завершення будівельних робіт. Було відремонтовано близько 1000 км доріг, але це занадто мало. В цьому році ми сподіваємось відремонтувати вдвічі більше, можливо ще більше, але за умови належного фінансування», - зазначив міністр.

Він також наголосив на планах щодо ремонту мостів: «В цьому році ми зможемо відремонтувати 80 мостів, таким чином ми запускаємо програму відбудови українських мостів, а також переходимо до спорудження нових. В першу чергу, це стосується моста у місті Миколаїв».

Володимир Омелян наголосив, що цьогоріч буде посилено ваговий контроль на автошляхах: «Тут надважлива співпраця з місцевими органами влади. Як стосовно вагового контролю, так і стосовно відновлення українських автошляхів. Ми маємо розуміти, що ця синергія може дати нову якість для українських доріг».

Міністр також підкреслив, що Уряд має бути послідовним у свої політиці в дорожній галузі: «Цю послідовність ми бачили у 2016 році, сподіваємось отримати в 2017 році і в наступних роках. Для того, щоб українські дороги набули нормального стану, нам потрібно фінансування хоча б 50 млрд. гривень на рік, хоча б протягом 5 років. За цей період ми можемо говорити про те, що мережа українських автошляхів буде відновлена».

Володимир Омелян також зазначив, що Міністерство розглядає можливість будівництва бетонних доріг.

«Вчора я мав велику зустріч з представниками національної промисловості України і ми серйозно налаштовані на будівництво бетонних доріг в Україні і я сподіваюсь, що спільно з Укравтодором ми зможемо використати потужності українських промислових виробництв», - сказав він.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua