Депутати «Народного фронту» вимагають негайно притягнути до відповідальності кримських суддів-зрадників (відео)
середа, 8 липня 2015, 18:06

Після звернення народних депутатів до Генеральної прокуратури України, в.о. Генпрокурора Володимир Гузирь пообіцяв до кінця цього тижня передати кримінальні справи щодо 274 кримських суддів, які порушили присягу народу України і перейшли на бік російських окупантів, до Верховного Суду.

Про це повідомив член фракції «Народний фронт» Георгій Логвинський за результатами сьогоднішнього візиту народних депутатів до Генеральної прокуратури.

«Ми сподіваємось, що Генеральна прокуратура виконає обіцянку, яку вона дала народним депутатам, про те, що до кінця цього тижня матеріали справ будуть передані Голові Верховного Суду України. Ми будемо сподіватися, що це справді станеться, і надалі ми будемо інформувати суспільство про результати розгляду цього питання», - сказав він.

Окрім того, Георгій Логвинський висловив сподівання, що за результатами розгляду у Верховному суді питання щодо кримських суддів-зрадників його буде винесено на розгляд Верховної Ради найближчого пленарного тижня.

За його словами, депутати вже давно передали до ГПУ документи щодо злочинів з боку кримських суддів, і два місяці тому їм було оголошено про підозру, однак, до сих пір справи так і не були передані до Верховного Суду.

«Згідно з інформацією, якою я володію, судді з Криму, використовуючи свої зв’язки, звернулися до вищих чинів, зокрема у судовій владі, з проханням притримати ці матеріали, що дало б їм можливість не бути притягнутими до кримінальної відповідальності до того, як Парламент піде у відпустку. Ми, як депутати, не допустимо цього», - підкреслив він.

Логвинський зауважив, що кримським суддям, згідно з чинним Кримінальним кодексом, загрожує до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Під час сьогоднішнього пікету під Генеральною прокуратури, у якому взяли участь, зокрема, народні депутати з різних фракцій, в тому числі від «Народного фронту»  - Георгій Логвинський, Антон Геращенко, Андрій Тетерук, Олександр Дроздик та Олена Масоріна - вимагали завершити усі необхідні процесуальні дії і нарешті передати кримінальні справи щодо 274 кримських суддів-зрадників до Верховного Суду України.

Як наголосив народний депутат фракції «Народний фронт» Антон Геращенко, свідомо прийнявши присягу Російській Федерації, ці судді тим самим зрадили народ України.

«Вони повинні були або переїхати жити на материкову Україну, або відмовитися працювати на ворога. Це зрадники, які мають бути притягнуті до кримінальної відповідальності, все їх майно має бути заарештовано, а вони повинні перебувати у міжнародному розшуку. Ми вимагаємо від Генерального прокурора, щоб це було реалізовано. Якщо ми не будемо карати зрадників, то ніколи не збудуємо нормальну демократичну державу», - заявив Геращенко.

При цьому народний депутат додав, що вони висувають аналогічні вимоги і щодо покарання усіх інших зрадників України, які співпрацюють з окупаційною владою в Криму, зокрема, держслужбовців і працівників СБУ.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua