Георгій Логвинський: Потрібно нарешті припинити діяльність російських агентів в Україні
п’ятниця, 21 вересня 2018, 14:21

Гібридна війна –  це світова тенденція, яка є іноді значно гіршою, ніж звичайні військові дії, тому українська влада має навчитися ефективно їй протидіяти.

Про це заявив представник фракції "Народний фронт" Георгій Логвинський в інтерв’ю журналістам, коментуючи сьогоднішній мітинг під Верховною Радою проти проросійських телеканалів в Україні.

Він зазначив, що не можна обмежувати свободу слова чи тиснути на медіа, у той же час кожен має нести юридичну відповідальність за свої дії.

"В жодному разі не можна обмежувати свободу слова. Але я хотів би нагадати: під час війни ми повинні були реагувати на такі речі, як гібридна війна, про що вже каже Парламентська асамблея Ради Європи. Безумовно, ми мали припинити діяльність російських агентів (в Україні)", - заявив народний депутат.

"Саме тому я закликаю не дивитися лише на проблеми з телеканалами, а розглядати загальну стратегію захисту наших громадян. Гібридна війна – зараз найпотужніша світова тенденція не лише в Україні, яка є значно гіршою, ніж звичайні військові дії", - пояснив Георгій Логвинський.

Представник фракції "Народний фронт" нагадав, що "Російська Федерація вкладає шалені кошти в свою пропаганду". Наприклад, за його словами, лише бюджет пропагандистського телеканалу Russia Today складає 650 млн євро.

"Це шалені кошти, які вони вкладають в пропаганду і підкуп. І ми бачимо агентів Кремля, "ехо" Кремля, міжнародні інституції, які, прикриваючись словами про "діалог", про "треба сідати і розмовляти, треба вирішувати", фактично, роблять те саме, що відбувалося в Грузії та Азербайджані, тобто коли Росія робила анексію або окупацію", - зазначив народний депутат.

"Тому в даному випадку ми маємо протистояти цьому і вміти захищати себе. Тільки ми особисто повинні розвивати власну державу, робити її сильною, розвивати своє військо, робити нестандартні кроки і брати приклад з держав, які це зробили, наприклад, Естонії чи Ізраїлі", - підсумував Георгій Логвинський.

 

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua